+421 910 623 176
recepcia@hotel-nezabudka.sk
nájdite nás

WELLNESS / WELLNESS SVET NEZÁBUDKA ***

Jacuzzi (Vírivá vaňa)
Relax v hydromasážnej vani uvoľní vyčerpané telo, dodá silu telu i duši. Posilní Váš imunitný system, zmiernňuje bolesti, uvoľní svalstvo a podporí uzdravenie chronických reumatických ochorení. Vírivka je 8-miestna.


Fínska sauna
Jej účinkom je predovšetkým uvoľnenie svalstva pohybového aparátu s následnou celkovou relaxáciou. Vysoká teplota vzduchu napomáha k zvýšeniu potenia tela a tým sa organizmus zbavuje toxických látok.


Bylinková sauna
Aromaterapia je jednou z metód prírodnej medicíny. Aplikáciou éterických olejov lieči rozličné ochorenia. Z historických skúseností je dnes už zrejmé, že jednou z najúčinnejších metód použitia aromaterapie je inhalácia, čiže vdychovanie vôní.


Parná (Rímska) sauna
Výhodou parnej sauny, kde teplota dosahuje max. 60 °C pri 100 % vlhkosti, je jej nižšia záťaž na organizmus. Je nazývaná tiež rímsky kúpeľ. Vlhký vzduch priaznivo pôsobí na pokožku, ktorá sa silne prekrvuje a intenzívne čistí.


Infrasauna
Pobyt v infrasaune zabezpečí intenzívne prekrvenie pohybového ústrojenstva a ďalších orgánov, dochádza k správnej látkovej výmene, čo vedie k očiste a obnove organizmu a tiež ku naštartovaniu imunitného systému.

Otváracie hodiny saunového sveta
Pondelok - Nedeľa     17.00 -  21.00 

UPOZORNENIE: 
Deti do 12 rokov majú vstup do Vitálneho sveta zakázaný.