Pridať do obľúbených | Mapa stránok
ÚVODOCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOVUBYTOVANIE STRAVOVANIE SLUŽBY WELLNESS CENNÍKMINI ZOOKONTAKT

UBYTOVANIE

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Rezort sa skladá z hotelovej časti kde je k dispozícii 9 dvojlôžkových izieb, 12 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky, 4x hotelový apartmán, ktoré sa nachádzajú v hlavnej budove. Vychutnajte si ubytovanie v príjemne zariadených dvojposteľových izbách,  v dvojposteľových izbách s prístelkou a hotelových apartmánoch s celkovou kapacitou 70 lôžok.Všetky izby disponujú vlastnou kúpeľňou (sprchy na izbách a vane v apartmánoch) a sociálnym zariadením. K vybaveniu izieb štandardne patrí TV ,rádio, telefón, balkón.. Štyri hotelové apartmány s kapacitou 4 lôžok, poskytujú naozaj výnimočný komfort.

Hotelová recepcia Vám zapožičia fény, župany Vám radi zapožičiame za poplatok 1eur/ deň/ osoba

Ďalšou súčasťou Rezortu sú luxusné plne vybavené apartmány v apartmánovom dome Nezábudka, súčasťou ktorých  je výťah, garažovanie v klimatizovanej garáži. Každý apartmán sa skladá z dvoch izieb, spálňa kde je manželská posteľ a v druhej miestnosti je plne vybavená kuchynka s obývacou izbou kde je rozkladacia sedacia súprava s možnosťou dvoch prísteliek, každý apartmán disponuje TV, chladnička, plne vybavená kuchynka,  samostaným  WC, sprchu, alebo vaňou a samostatným kúrením.

Neodmysliteľnou súčasťou Rezortu sú aj rozprávkové rodinné zruby, s vlastným oddeleným vchodom, samostatným parkovaním pod  prístreškami, vlastným celoročným vykurovaním, čaro pri type tohto ubytovania dodáva celodrevený obklad interiéru ako aj exteriéru. Súčasťou zrubov je samostatná časť s udržiavaným trávnikom.

Ako by ste si priali tráviť voľný čas v Nezábudke ?

Pre odber noviniek vložte svoj email

Rekreačná 83
059 41 Tatranská Štrba
Tel.: 00421 918 899 518
recepcia@hotel-nezabudka.sk

ÚvodOchrana Osobných údajovUbytovanie Stravovanie Služby WellnessCenníkMini ZOOKontakt

Všetky práva vyhradené 2018 Hotel Nezábudka, powered by ENABLE
tvorba web stránky, tvorba web stránok, tvorba webstránky, tvorba webstránok, tvorba webu